Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jsem hotelovy recepcni z anglickeho Manchesteru a chtel bych Anglii vymenit  (Přečteno 27708 krát)
Martin68Pastor



Karma: 0
Příspěvků: 7



WWW
« : Únor 01, 2010, 02:17:30 am »

Preji krasny den, jsem v Anglii od roku 2004, od roku 2006 pracuji jako recepcni v hotelu Premier Inn a doma v CR mam sveho sedmileteho syna, ktereho bohuzel diky memu pracovnimu vytizeni vidim jednou za rok na dovolene. Rad bych se proto prestehoval blize k nasim hranicim ale po zkusenostech z Anglie bych rad dale zustal mimo CR.  Mam takovy svuj osobni plan a hledam nejakou dobrou milou spriznenou dusi ktera by mi pomohla se definitivne rozhodnou do ktereho mesta v Nemecku se pokusit prijet a pracovat tam, ja osobne mam zatim v oblibe Frankfurt, Mnichov nebo Norimberk, ciste z praktickych zkusenosti ze se odtama dobre jezdi po dalnici do CR, takze bych nemusel resit nejake letenky a pak byt v CR bez auta atd atd. Rad bych samozrejme natrefil na nekoho kdo v nejakem hotelu pracuje a kdo by mi mohl pomoci s hledanim prace. Ja planuji zde v Anglii nastoupit v zari do skoly pro rozsireni kvalifikace na Masera pro vsechny druhy masazi, je to skola na jeden rok, takze nekdy kolem leta pristim rokem bych to tady rad ukoncil a zahajil svuj zivot v Nemecku. Mezitim snad nebude dalsi krize a zaroven nam Nemci uvolni pracovni trh ktery samozrejme v prve vlne zaplavi asi miliarda Polaku jako se to stalo tady v Anglii ale presto doufam ze se mi podari se uchytit. Rad bych mel proste nejakeho dobreho skritka na diskutovani ...nejlepe na skype, moje skype je jednoduche, nevedel jsem jak si zvolit nick tak protoze jsem husakovo dite tak me skype je "gustav.husak"   Mym snem je prace v hotelech jako je Radisson nebo Marriot ale ze zkusenosti tady z Anglie vim ze nezalezi na poctu hvezd ktere hotel ma protoze ja pracuji za 7 liber na hodinu v premier inn coz je takovy turistak zatimco ve vsech luxusnich hotelech v anglii mi nabizeli 6.20 max 6.50 takze verim ze stejne to je i v Nemecku, tak uvidim. Samozrejmosti je ze pokud by mel nekdo zajem vymenit nemecko za anglii tak zase ja jsem schopen mu pomoci najit pokud se tyka gastronomie odpovidajici praci, nebot nasich hotelu je pres 500 v anglii. Dekuji kazdemu kdo vydrzel cist az do konce a tesim se na skype, nebo mejlu na nejakeho toho dobreho skritka.   Smích  Martin
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Únor 01, 2010, 02:42:36 am »

Ahoj,

tak recepční hotelu a masér, to bude dobrá kombinace  Smích

Tak máš tady ve wiki článek kde hledat práci Německu. Dál si vypracuj životopis, k tomu nějaké doporučení z bývalé práce, pak se jen rozhodni do jakého města chceš a nakonec hodně trpělivosti při hledání. Nečekal bych až se uvolní trh, spíš to může být potom těžší než teď. Masérský kurz si můžeš udělat i tady popř. když to budeš mít pak kousek do ČR tak i v ČR.
« Poslední změna: Únor 01, 2010, 03:18:26 am od David » Zaznamenáno
Martin68Pastor



Karma: 0
Příspěvků: 7



WWW
« Odpověď #2 : Únor 01, 2010, 07:45:04 am »

Ahoj Davide

Dekuji Ti za Tve uprimne minene dobre rady, o nemecku jsem si jiz pozjistoval hromadu veci, diky panu Googlovi a zivotopis mam samozrejme profesionalni a me reference jsou primo od hostu naseho hotelu, navic ja jsem osobne nekolikrat "visel" na zdi jako pracovnik mesice, takze jsem vse zakomponoval do meho cv v original nemcine s kterou mi tady pomaha hamburska au-pair.  Ja nikam nespecham, v anglii mam sve jiste, pekne bydleni, dobrou praci, kamarady a tak doufam ze vse pujde podle planu tak at se nejprve zdokonalim v reci a dodelam si kvalifikace o kterych jsem psal.  Moc dekuji za rady a preji krasny den, martin
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München