Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nový Zéland ....2018/ 2019    (Přečteno 28895 krát)
enemy26



Karma: 2
Příspěvků: 2


« : Listopad 13, 2017, 02:54:13 pm »

Ahoj, našel by se zde nadšenec, nadšenkyně, popř. obojí...kteří plánují cestu na N. Zéland někdy v termínu 2018/2019 ? Ráda bych si splnila sen a jela tam na cca 3 týdny, měsíc a nějak se mi nechce samotné .... Pokud se najde někdo má stejné plány, resp. stejný sen, budu ráda :-) Pěkný den všem ...Jitka
Zaznamenáno
pitrsbike



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Září 05, 2018, 02:08:24 pm »

Kdyby byl zájem, mám na prodej letenky od 31.1.2019 do 22.2.2019 pro dva.
Bohužel rodinná situace nám nedovolí odletět.
Zaznamenáno
bakercz



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Listopad 06, 2018, 09:44:26 pm »

Ahoj, nevim jak je to tedy aktualni, ale zkusim to. Přes Vánoce budu v termínu 18.12. až 6.1. cestovat necelé 3 týdny po Novém Zélandu a hledám někoho, kdo by se ke mně přidal. Chystám se půjčit si auto a bylo by fajn podělit se s někým o náklady. Nebo pokud byste byli již nějaká skupina a měli volné místo, rád bych se k Vám přidal. Přiletím 18.12. do Aucklandu a mám dále booklou letenku až do Queenstownu. Právě jižní ostrov bych procestoval raději. Původně jsem měl cestovat s přítelkyní, která zde pracuje na WH viza, ale bohužel nám to spolu nevyšlo a je mi líto vyhodit letenky, když už mám zařízené volno v práci a celkově jsem se těšil. Sorry jen jsem zkopíroval příspěvek z fb, kde se snažím někoho sehnat Úsměv ale je tam vše
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München