Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Spolucestující na NZ - květen/červen 2016  (Přečteno 33579 krát)
Kachnicka07



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Leden 07, 2016, 01:03:34 pm »

Zdravím. Pohrávám si s myšlenkou jet na Nový Zéland, Working holidays, nebo něco takového, prace na farmách by mi nevadila, jen bohužel nemám nikoho k sobě. Odjezd bych připadne viděla květen/červen. Nenašel by se někdo další? Nevim co a jak, ale ve dvou se to urcite lépe táhne.. Úsměv
« Poslední změna: Leden 07, 2016, 11:39:35 pm od David » Zaznamenáno
Bambulabam



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Leden 08, 2016, 07:38:13 pm »

Ahoj Úsměv
Měla bych zájem. Pokud jeste nejdu pozdě můj mail: sara.kostrhonova[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Kladiiif



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 10, 2016, 05:55:11 pm »

Ahoj, mam stejny problem. V breznu budu zadat o povoleni ale bohuzel nemam nikoho k sobe a jet samozne se mi uplne nechce.Jak to mas ty?  Moc rada bych se s tebou nejak blize spojila a pokecala zda mas jeste zajem Mrknutí Zatim se mej ahoj  Šok Škleb

PS: Tady mas muj email Mrknutí
tak kdyztak napis, budu rada. ( kd9[zavináč]email.cz )
« Poslední změna: Leden 10, 2016, 05:57:14 pm od Kladiiif » Zaznamenáno
Kachnicka07



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Leden 13, 2016, 10:29:50 pm »

Ahoj, psala sem ti email, ale bohužel se mi několikrát vrátil. Tak se prosím ozvi na Kacenkaaa07[zavináč]gmail.com
 Hezký den :-)
Zaznamenáno
Dalisupertamp



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Březen 06, 2016, 05:15:50 pm »

ahoj, tak co jak jste dopadli z vízama? Nehledáte někdo parťáka? klidně jenom na cestu na zeland :-)
Zaznamenáno
Gabika888



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Březen 08, 2016, 08:37:51 pm »

Ahoj ..dostala jsem vizum,ale nechce se mi jet samotne..tak se klidne ozvete na mail Gabi.ban88[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München