Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: rada do zacatku  (Přečteno 33461 krát)
Edikticka11



Karma: 1
Příspěvků: 5


« : Srpen 19, 2015, 12:35:21 pm »

Ahoj kamaradka se na me vykaslala a ja uz mam letenku na 27.9.2015 a rusit ji uz nebudu stalo me to hodne odvahy ji koupit a jit do toho. ted jen potrebuji nejake rady abych to tam zvladla...
Jako prvni vec , nevite kde koupit auto za dobrou cenu a ve slusnem stavu? jak uz jsem rikala jedu sama takze na financovani budu take sama :-(..
Za druhe, jaku adresu mam zadat pri vyrizovani IRD cisla kdyz vubec nevim kde budu :-(

Predem dekuji za rady
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Srpen 19, 2015, 11:04:17 pm »

http://www.novyzeland.co.nz/mkportal/modules/wiki/index.php/Koup%C4%9B_a_prodej_auta_na_Nov%C3%A9m_Z%C3%A9landu
Jde použít adresa hostelu, kde spíš. Nekdy vezmou na prihlaseni i ceskou obcanku s pasem. Kazdopadne si vyrid mezinarodni ridicak.
« Poslední změna: Srpen 19, 2015, 11:07:05 pm od David » Zaznamenáno
Erko



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Září 03, 2015, 09:06:09 am »

ahooj

jedu na zeland taky sam. akorat prijizdim az o 14 dni pozdeji nez ty. Je mozne se spolecne potkat a neco vymyslet. MAs vymyslene co chces delat a tak?
Zaznamenáno
Edikticka11



Karma: 1
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Říjen 19, 2015, 08:43:34 pm »

Ahoj ja nakonec jela najdriv do anglie se trosku dostat do anglictiny a zacatkem brezna doletim na NZ . a jak se ti tam dari dobre vsechno?
Zaznamenáno
Michal Cigánek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Prosinec 06, 2015, 10:50:05 pm »

Ahoj, v prvním dilu mojí knihy je zhruba polovina mých rad do začátku a nejen na začátek (poradil jsem již desítkám cestovatelů, mám přehled co lidi zajímá). Kniha NOVÝ ZÉLAND – Práce, cestování, tramping je k dostání u mnoha prodejců nebo mrkni na moje stránky www.michalciganek.cz, kde knihu dostat.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München