Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Parťák/parťačka na cestování a práci na NZ od ca prosince 2014  (Přečteno 12836 krát)
marekm



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 13, 2014, 04:39:58 am »

Zdravím všechny cestovatele,

Jmenuji se Marek. Hledám stejně smýšlejícího člověka(žena by byla lepší, ale klidně přivítám i kolegu) na cestování na NZ. Už jsem byl na NZ a chystám se tam opět. Můj příběh je docela zajímavý. Mám dobre kontakty na NZ a dokáži zařídit práci a mohu pomoc s papírováním. Doba odletu je mezi prosincem a lednem. Třeba začátkem ledna. První měsíc cestování atd. a pak práce a pak opět cestování atd..Je mi 27 let, jsem rozený čech se slovenskými kořeny. Umím i slovensky i česky.
V případě, že by měl někdo zájem se přidat nebo zjistit více, zde je mail
maranovyzeland[at]seznam.cz

M.
« Poslední změna: Říjen 13, 2014, 04:10:03 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München