Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: životní šance-prosim radu  (Přečteno 41473 krát)
Domina



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 07, 2014, 08:17:27 pm »

Ahoj všem.Celý život jsem se chtěla dostat na Zéland,ale jak to tak bývá,nikdy jsem neměla odvahu se sebrat a vyrazit.Momentálně mám malýho prcka a jsem sama,ale touha se k Vám dostat mě nikdy nepřešla.Jsem vcelku šikovná kadeřnice,ale jakýkoliv práce se určitě nebojím!:-)Moje Angličtina je základní.Jen jsem se chtěla zeptat,jestli tam jste s dětma i při takovým pracovním tempu a jestli jsou tam školky,hlídání ,cokoliv..Předem děkuji za informace a popřípadě radu jestli mám šanci se tam vůbec někdy podívat.Dominika
Zaznamenáno
klubycko



Karma: -1
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Prosinec 27, 2014, 08:57:30 am »

Zdravim Dominiko. Sanci jiste mas a neni to tak slozite, jak se zda. Dnes sem preletis za jeden den, drive se sem padlovalo pul roku. Tisice nasincu to dokazali. Mnozi zustali natrvalo, ale je i spousta tech, kteri odjeli znechuceni zpet domu. Kadopadne se ale musis rozhodnout sama a vyrazit, protoze tohle nikdo to za tebe neudela. Mozna by bylo nejlepsi prijet na par mesicu na turisticke vizum a prozkoumat teren. Bud se ti tu zalibi anebo vystrizlivis. My jsme tu 10let a lecos jsme zazili a nedelame si iluze. Vime, na co si davat pozor, jake jsou platy, kolik se plati za hlidani deti, kolik stoji pronajem domku nebo pokoje atd. RomanKlubicko[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
OndřejCo



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Prosinec 29, 2014, 02:11:45 pm »

Zdravim Dominiko. Sanci jiste mas a neni to tak slozite, jak se zda. Dnes sem preletis za jeden den, drive se sem padlovalo pul roku. Tisice nasincu to dokazali. Mnozi zustali natrvalo, ale je i spousta tech, kteri odjeli znechuceni zpet domu. Kadopadne se ale musis rozhodnout sama a vyrazit, protoze tohle nikdo to za tebe neudela. Mozna by bylo nejlepsi prijet na par mesicu na turisticke vizum a prozkoumat teren. Bud se ti tu zalibi anebo vystrizlivis. My jsme tu 10let a lecos jsme zazili a nedelame si iluze. Vime, na co si davat pozor, jake jsou platy, kolik se plati za hlidani deti, kolik stoji pronajem domku nebo pokoje atd. RomanKlubicko[at]seznam.cz

Dobrý den, Romane.

Chtěl byh se zeptat jak je to nyní, pokud budu chtít přijet bez víza jen jako turista,a le budu tam chtít zůsztat i s přítelkyní déle, seženu práci v oboru i přesto že nebudu mít WHV a pracovní povolení?

Děkuji za odpověď.
Zaznamenáno
klubycko



Karma: -1
Příspěvků: 10


« Odpověď #3 : Leden 13, 2015, 06:46:17 am »

Zdravim. Takhle to dela spousta lidi. Ja jsem prijel jako turista, dostal nabidku prace v oboru, vyridil pracovni povoleni a nastoupil oficialne do prace. Mezi nama, delal jsem tam uz 3 mesice nacerno.
Zaznamenáno
Maxxx



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Listopad 02, 2017, 11:08:30 am »

Ahoj, jestli je toto téma ještě aktuální, zajímalo by mě, jak to dopadlo. Mám podobné myšlenky.
Děkuji.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München