Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
 
Autor Téma: Prace mimo sjednane pracoviste  (Přečteno 285923 krát)
jesieenka
Host
« Odpověď #30 : Březen 31, 2015, 07:32:33 pm »

Hair, o com tu zasa tocis?
Kleena predsa do toho vaseho nechutneho mecheche, co ste si urobili z mojej temy, vobec neprispel, takze JEHO som tym iste nemyslela ...

Ale len sa ma kludne snaz "dorazit", mozno sa ti potom ulavi a bude lepsie zaspavat ... Co???
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #31 : Březen 31, 2015, 07:33:49 pm »


Unterste Suplade je pre mna TO, co tu posledny tyzden predvadzala hair, jej virtualna šikana, použitie akejkolvek zamienky na to, aby ma ponížila, zhodila a to velmi casto aj v situaciach, ked sa mojmu spravaniu nedalo CO vyktnut.


Alespon spravne opsat jsi to od Kleeny mohla, pani ucitelko, kdyz uz neumis poradne nemecky. V souvislosti s tim, jak jsi se tady nedavno vytahovala jak tricko z bazaru a poucovala dva "chudaky", kteri sem prisli hledat praci a tys jim neodkladne musela dat najevo, jak jsou "hloupi", je to tedy docela trapas.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #32 : Březen 31, 2015, 07:34:58 pm »

Tebe TAK hrozne vadi, ze som pracovala ako učitelka, mily druhy nick od hair, že to musíš zakaždým spomínať? Co???

p.s. ja som ten výraz od kleeny neoodpisala, sama ho poznam ... a že neovladam 100 percentne gramatiku, toto forum je plne gramatickych chyb a ja som na ne upozornila len RAZ ...
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 07:36:53 pm od jesieenka » Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #33 : Březen 31, 2015, 07:37:41 pm »

Ne mne vadi, ze na druhe se tady vytahujes jak triko z bazaru a sama tedy znalostmi neoplyvas. V kazdem smeru. To mi vadi.

Co jsi prosim tebe ucila?
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #34 : Březen 31, 2015, 07:40:20 pm »

Čo ťa do toho?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #35 : Březen 31, 2015, 07:47:53 pm »

Hair, o com tu zasa tocis?
Kleena predsa do toho vaseho nechutneho mecheche, co ste si urobili z mojej temy, vobec neprispel, takze JEHO som tym iste nemyslela ...

Ale len sa ma kludne snaz "dorazit", mozno sa ti potom ulavi a bude lepsie zaspavat ... Co???

Jahodo, vzdyt ja jsem taky vubec nic nepsala o tom, ze by se Kleena zucastnil naseho vecerniho kulinarskeho dychanku.
Ja jsem ti jen napsala, ze to, co ti na nasem dychanku vadilo, tak ty tady vzapeti, den na to, praktikujes na Kleenovi....  Smích
(Kleeno sorry, ze jsi se dostal timto do reci  Mrknutí)
Toto jsou, Jahodo, prece tva slova a tvuj vytribeny slovnik:
"nechutne virtualne olizovanie|" - dnes dopoledne v 11:29:15 u tematu Podporujeme vyrobky v Evrope - to si snad musis pamatovat, ne?  Mrknutí
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #36 : Březen 31, 2015, 07:50:06 pm »

Čo ťa do toho?


No ja mam takovy dojem, jestlis tu kdysi nepsala, zes ucila nemcinu. No at je to jak chce, s takovymi nedostatky v gramatice nemuzes pomyslet na misto ucitelky ani nahodou. I kdybys ucila jen vytvarnou vychovu.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #37 : Březen 31, 2015, 07:55:50 pm »

Len tak na okraj: ak chceš niečo učiť, nemusiš to ovladat perfektne (aj ked perfektne ovladanie je samozrejme vyhodou!) ale musis to vediet NAJMA naucit a spostredkovat inym a TO je umenie!

a hair, druha identita pipapo, vobec neviem, o com tocis, tak sa bud vyjadri jasne alebo to tu uz konecne prestan SPAMOVAT!

p.s. a hnusi sa mi, ak tu nick kleena poletuje hore dolu ako nejaky "rukojemnik", ja si ho stale vážim natolko, ze sa mi hnusi, ak nim "operuješ", aj ked mozno to iste nemozno povedat o nom, teda zeby si on nejako zvlast vazil mna ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #38 : Březen 31, 2015, 08:00:51 pm »

Čo ťa do toho?

Jahodo, uz zase pomalu sklouzavas k slovnim obratum, ktere se ve slusne spolecnosti nepouzivaji.
Tedy misto toho, aby ses ptala zpusobem, jaky jsi prave zvolila, tedy slovy "Čo ťa do toho?", tak se bezne pouziva tato formulace:

" Proc to chces vedet?"
nebo
"Proc se o to zajimas?"
nebo
"Z jakeho duvodu te to zajima?"

Vyzni to vzdy lepe a slusneji, nez takoveto vyjadrovani, ktere pripomina ucnovsky internat.
Ale to dozenes, kdyz na sobe budes trochu pracovat, zas tak slozite to neni...
A v pripade jakehokoli problemu jsem vzdy ochotna ti pomoci, spolecne to zcela jiste casem nejak zvladneme  Mrknutí
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #39 : Březen 31, 2015, 08:02:21 pm »

a bude spamovat a bude a bude a bude Šok Kroutím očima

ty si nepisala nahodou, ze mas deti?

preco sa radsej nevenujes IM?
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #40 : Březen 31, 2015, 08:03:18 pm »

a bude spamovat a bude a bude a bude Šok Kroutím očima

ty si nepisala nahodou, ze mas deti?

preco sa radsej nevenujes IM?

Mozna ze uz deti v 21:00 spej...
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #41 : Březen 31, 2015, 08:03:40 pm »

ona tu trčí ale celý DEŇ!!!! (a to každý kazdučičký boží deň) Co???
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 08:05:45 pm od jesieenka » Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #42 : Březen 31, 2015, 08:08:57 pm »

Len tak na okraj: ak chceš niečo učiť, nemusiš to ovladat perfektne (aj ked perfektne ovladanie je samozrejme vyhodou!) ale musis to vediet NAJMA naucit a spostredkovat inym a TO je umenie!

Opravdu je nad moje chapani, jak muze nekdo neco zprostredkovat jinym, pokud to sam neovlada?  To mi pripomina moji profesorku NJ z gymplu, ktera byla vlastne francoustinarka a nemcinu nas ucila, protoze nikdo jiny nebyl zrejme k mani. Naucit sice umela, ale bohuzel jen tu francoustinu, protoze ji umela. V nemcine byla vzdy tak o jednu, dve lekce pred nami a kdyz nekdo neco rekl spatne, tak to nepoznala. To by byl zrejme tvuj pripad.
Ledy bys ucila technicke predmety,ale to u tebe naprosto vylucuji.
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #43 : Březen 31, 2015, 08:14:06 pm »

ona tu trčí ale celý DEŇ!!!! (a to každý kazdučičký boží deň) Co???

Ty porad nechapes, nebo nechces chapat ze nekdo muze byt prihlasen treba pres telefon.
A nebo to ma mozna pustene na pocitaci.

Ale to neznamena ze u toho sedi a cumi jen na forum...

Uz ti to sem lidi psali xkrat.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #44 : Březen 31, 2015, 08:17:46 pm »

ale ona aj velmi casto reaguje!!!!!
takze je vylucene, ze je prihlasena len tak ...

ale MNE je to ani jedno, ak je zmysel života niekoho, konkretne slečny hair, virtualna šikana a ponižovanie niekoho (konkretne mna), prosím ... ale hadam nečaka, že tie jej ... (neviem, ako mam slušne nazvať obsah jej prispevkov) budem aj čítať a brať vážne!
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München