Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2] 3 4 5   Dolů
 
Autor Téma: diskrimacia zo strany Nemcov  (Přečteno 370387 krát)
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #15 : Březen 25, 2015, 03:15:36 pm »

na netu to nenajdem

stale urazeny jesitny muzsky Smích

muzske ego to je cosi co ako zena NIKDY nepochopim

Holka ty si vazne hloupa   Kroutím očima
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #16 : Březen 25, 2015, 03:15:47 pm »

podla toho, aku definiciu mas na "hlupu" Škleb
« Poslední změna: Březen 25, 2015, 04:16:50 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #17 : Březen 25, 2015, 03:16:56 pm »

ta vec sa NEDA najst na internete
(teda ja som ju aspon nenasla) a vzhladom na to, ze kurz mal DVE poslania, mi mal byt dotycny pan namocny v OBOCH! Na kyho dasa potom navstevujem kurz, ked sa nedozviem to, co potrebujem?

To som nebodaj hlupe nesvojpravne decko, ze mi ma niekto diktovat, CO potrebujem a CO nie?
« Poslední změna: Březen 25, 2015, 04:21:13 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #18 : Březen 25, 2015, 03:18:22 pm »

Pripominas mi mou vzacnou maminku...
Ta taky vidi vzdycky problemy vsude jinde a v jinych nez v sobe.

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #19 : Březen 25, 2015, 03:23:38 pm »

a preto ta taak velmi pritahujem a zakladas o mne aj temy, coo? Škleb

Myslim ze je pravda, co sa hovori, ze chlapa pritahuje taka zena, akou bola jeho matka
(a zenu zasa pritahuje taky muz, akym bol jej otec)
« Poslední změna: Březen 25, 2015, 04:18:27 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #20 : Březen 25, 2015, 11:08:37 pm »

Jahodo tobe neni pomoci. Tvrdis, ze dobre rozumis a jsi hotova rychleji nez ostatni a presto mas problem a nestihas..... Ty jsi takove male petilete dite, kteremu neustale nekdo krivdi a ublizuje. Rodice te asi vychovali nejak spatne, protoze ti chybi jedna vec a to je trochu se umet poprat se zivotem.... misto toho jen skemras a stejne to nikoho nezajima.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #21 : Březen 25, 2015, 11:41:43 pm »

Jasne som vysvetlila, že som nestíhala NIEKEDY, po zvyšok casu som rozumela ...

Poznatky z toho kurzu mi majú pomôct lepšie sa uplatiť na trhu práce, takže je pre mňa dôležité, aby som učivo kurzu zvládala ...

Apropo, KTO tu nedávno škemral, čosi o nezaplatených nadčasoch, predtým o integračnom kurze, ktorý ti AA nedovolila?

Takže čo tak si najskôr trochu pozamätať pred vlastným prahom, milý honza?
« Poslední změna: Březen 25, 2015, 11:59:07 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #22 : Březen 25, 2015, 11:42:56 pm »

harrik nepísla som, ze MNE bolo zle ... ja ako decko som tolko z toho az tak nepocitila ...
inak, dakujem za ponuku, ale tvoja mailova adresa je neplatna

p.s. apropo harik, kolko si ty zažil zo socíku?
« Poslední změna: Březen 25, 2015, 11:44:00 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #23 : Březen 25, 2015, 11:46:02 pm »

Nehledas zase chyby tam kde nejsou???

Jinak ja uz se tim potkal, ale spise s rasismem nez diskriminaci.
Uz mi pan v hospudce povidal jestli sem zid kdyz nemam ohen aby si mohl pripalit. Samo ze byl pripitej.

Nemci sou taky jen lidi a kazdej je nejakej.

Nenafukuj to a normalne se ho zeptej, a rekni ze mluvi moc rychle.

Ja som mu to aj viac krát povedala, že hovorí moc rýchlo, nezmenil to ... ani sa  nesnažil ...skôr bol potom ešte viac podráždený
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #24 : Březen 25, 2015, 11:49:30 pm »

"ozadej ho, jeslti by mohl s ohledem na tebe mluvit treba srozumitelneji nebo pomaleji, domluv se s nim, ze kdyz nebudes rozumet, tak ze zvednes ruku a on bude vedet, ze by to mel vysvetlit "

Ako nápad celkom dobré, akurát jednak nerealizovatelné, jednak ako som už písala, na jeho rýchlu mluvu som ho viac krát upozornila a nezmenil to, takze celkom pochybujem, zeby suhlasi s takým riesením ...(inak ani priestorovo sa to nedá, lebo on je v strede a my sme okolo neho)

Inac, presne toto s tou rukou mi navrhol môj zubár, keď budem chcieť, aby prestal na chvíľu vrtať  Škleb
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #25 : Březen 25, 2015, 11:54:37 pm »

k tej podla spezializeda prkotine:

Ide o Word a jedno nastavenie v ňom, ktoré mi tam sáče začiatočné veľké písmená tam, kde vôbec nepatria a potom to musím namáhavo odstraňovať ... viem, že vo worde je funkcia, kde sa to da vypnuť, lebo raz som to už urobila pri uplne starej verzii, ale v tomto novšom ju neviem nájsť ... on mi odmietol prezradiť, ako sa tá funkcia odstraňuje ... no, on s tým programom zjavne nemusí pracovať, len ho učí ...
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #26 : Březen 26, 2015, 08:12:50 am »

Hele ja nevim jestli to delas schvalne.....

Kdyz otevru google a napisu:  ,,office word automaticke psani velkych pismen,,
Vyskoci mi tyto vysledky:
https://www.google.de/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=office%20word%20automaticke%20psani%20velkych%20pismen

A hned prvni odkaz ti barvite popise kde se to da zapnout a jake funkce to podporuje.


Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #27 : Březen 26, 2015, 09:28:12 am »

No tak jestli to není schopen jednoduše vysvětlit a ukázat jak co ovládat, tak na druhou stranu to je od něj nenormální přístup. Ono totiž mi přijde, že často se tady v Německu na povrch tváří ochotně. Ale slupka je velmi tenká. Jak požaduješ něco konkrétnějšího, přístup se změní. Nemužu samozřejmě paušalizovat, ale jen srovnávat. Otázka je jestli má smysl vydávat svoji energii na tento, dejme tomu problém.
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #28 : Březen 26, 2015, 09:31:27 am »

No tak jestli to není schopen jednoduše vysvětlit a ukázat jak co ovládat, tak na druhou stranu to je od něj nenormální přístup. Ono totiž mi přijde, že často se tady v Německu na povrch tváří ochotně. Ale slupka je velmi tenká. Jak požaduješ něco konkrétnějšího, přístup se změní. Nemužu samozřejmě paušalizovat, ale jen srovnávat. Otázka je jestli má smysl vydávat svoji energii na tento, dejme tomu problém.

Ono je taky dost mozny, ze uz ho mila Jahoda proste sere...


Jinak mas recht, taky si myslim ze Nemecko je  FAKEland...!
A jejich moto je:  Hlavne aby to dobre vypadalo
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #29 : Březen 26, 2015, 10:56:21 am »

No tak jestli to není schopen jednoduše vysvětlit a ukázat jak co ovládat, tak na druhou stranu to je od něj nenormální přístup. Ono totiž mi přijde, že často se tady v Německu na povrch tváří ochotně. Ale slupka je velmi tenká. Jak požaduješ něco konkrétnějšího, přístup se změní. Nemužu samozřejmě paušalizovat, ale jen srovnávat. Otázka je jestli má smysl vydávat svoji energii na tento, dejme tomu problém.

Samozrejme, ze takto povedane to vyznam nema.
Problem je, ze ono je to pre mna vseobecne dost tazke, privela informacii naraz, musim sa MAMIMALNE sustredit  a to je pre mna tazke, ked sa furt musim rozculovat, berie mi to energiu potrebnu na sustredenie … aj dnes som s nim mala zasa stret, povedala som mu, ze vysvetluje prirychlo, ze to nestiham a on mi povedal, ze “nie, nevysvetluje prirychlo”
A pritom aj niektori ini “kolegovia” v kurze mali problemy stihat
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München