Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ried Im Innkreis hledám kamarádku  (Přečteno 97394 krát)
Beu



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Červen 28, 2011, 05:44:24 pm »

Ahojky najde se někdo v blízkém okolí?? Nebo i ve Welsu?
Zaznamenáno
IlonaCZ



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Srpen 15, 2011, 02:41:48 pm »

Ahoj, tak nevím, jestli je tvůj inzerát ještě aktuální, ale já bydlím deset kilometrů od Riedu, jsem tu teprve měsíc a hledám taky nekoho na pokec  Mrknutí, tak kdyžtak napiš a dáme kafčo. Ilča
Zaznamenáno
petoadam



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Prosinec 15, 2011, 09:09:53 am »

Ahojte, do Welsu som chodil do Hippmann na Discofox, ale tu vo Vocklabruck spustili Salzakurz.... 10.1 začína odznova. Je to dobrá príležitosť stretávať sa, hlavne keď z Tanzpartnerin býva problém :-) adam291[zavináč]azet.sk
Zaznamenáno
Beu



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Leden 18, 2012, 08:21:35 pm »

Ahojky, tak se ozývám po dlouhé době jelikož nám zprovoznili konečně zase internet  Úsměv ráda bych zašla na to kafčo Ilčo a k Hipmannovi se taky chystám jakej byl ten discofoxd??
Zaznamenáno
michalp



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Leden 20, 2012, 07:06:18 pm »

Ahoj. Nemate chut v Riedu zajit na kafe? Jsme tu dva, resp. jeden a jedna, a jeste se nam na nikoho z Ceska resp. Slovenska v Riedu narazit nepodarilo.
Zaznamenáno
jankaT



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Leden 28, 2012, 10:13:34 pm »

Ahoj Michal - ja som vo Frankenburgu - kusok od riedu - tak ak chces ozvi sa. Úsměv
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #6 : Leden 28, 2012, 10:17:53 pm »

Nečekej až se náhodou ozve, napiš mu email Mrknutí
Zaznamenáno
IlonaCZ



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Únor 14, 2012, 11:35:56 am »

Ahoj, no ok, na kafe zajdu ráda..... a je mi celkem jedno kdy a kde se sejdeme. Mám čas pořád.Mám tu ještě jednu kamarádku Češku, tak se můžeme srazit všichni  Mrknutí

« Poslední změna: Březen 25, 2012, 09:51:46 pm od IlonaCZ » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München