Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: pomoc,rada  (Přečteno 21689 krát)
garreth



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Srpen 19, 2009, 12:45:46 pm »

ahoj,lidicky potreboval bych poradit nebo rovnou pomoct,chci se dostat do nemecka primo do Nürnbergu.ale stale me to nevychazi.asik pred pul rokem jsem se tam chtel dostat ale nemel jsem finance,ted uz finance mam.Potreboval bych tam sehnat praci a ubytovani,ale problem je ze neumim moc nemecky,tak se chci zeptat jestli tam nahodou nekdo nepojede za praci ze bych se k tomu cloveku pridal,jak se rika ve dvou se to lip tahne.do Nürnbergu chci proto ze tam mam pritelkyni uz celej rok a celej rok se snazim tam dostat ale stale mi to nejde pokazdy kdyz uz jsem blizko tak se zase neco pokazi.Je fakt ze mi muze pomoct ma pritelkyne ale ma to tez slozity se svoji matkou ta uz tam bydli dlouho,a vim ze ona me ani mi pritelkyni nepomuze.uz neivm koho bych mel kontaktovat,proto pisu sem,zadam o radu nebo pomoc.co mam delat.

                Vsem predem dekuji za odpoved.  kontaktovat me muzete na e-mailu                                  RobinPacik[zavináč]centrum.cz                 nebo na 496-498-822 ICQ.
   
                           dekuji.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München