Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2 3   Dolů
 
Autor Téma: Hledám Čechy nebo Slováky v okolí Norimberka  (Přečteno 449173 krát)
frodilka



Karma: 0
Příspěvků: 9



« : Srpen 10, 2009, 10:09:50 am »

Ahojky, ráda bych poznala Čechy nebo Slováky v okolí Norimberka, najde se někdo na pokec?
Zaznamenáno
Milla



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Leden 19, 2010, 07:13:27 pm »

ahoj frodilko´,ja ziju u ansbachu.to je asi 4o km.od norimbergu.jsem rozvedena a ziju s 15letou dcerou sama.rada bych se seznamila s nekym z cech,treba i s nejakou skupinou lidi,co i nekdy neco podnikaji-proti dlouhe chvili.mne je 53 a taky bach si nekdy rada pokecala i v rodne reci.   

    zdravi jarmila Úsměv
Zaznamenáno
Darkracer



Karma: 1
Příspěvků: 13


« Odpověď #2 : Únor 01, 2010, 05:08:17 pm »

Cauec, no jasne Úsměv....pokud je tot tedy jeste aktualni..... Byslim v norimberku 4 mesice a zatim jsem nenarazil na jedinyho cecha Smutek...... Pokud to stale plati, dej vedet..... Úsměv
Zaznamenáno
kajeno



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #3 : Únor 01, 2010, 10:20:03 pm »

Ahoj frodilko, taktiez hladam nejakych krajanov v okoli. Byvam a pracujem v Erlangene. Videl som, ze sa ti par ludi uz ozvalo ... ak by bol zaujem, mohli by sme vsetci nieco podniknut ... zatim tschuss Mrknutí
Zaznamenáno
Milla



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Únor 21, 2010, 05:27:06 pm »

Ahoj cesi a slovaci v okoli Nurnbergu.Vidim,ze se tu nic moc nedeje ,coz je skoda.tolik bych si prala aby se nas tu par potkalo a vymenili si nejake zkusenosti o zivote a problemech,nebo radostech v Nemecku,ale co se da delat,doufam,ze se to brzy zlepsi a najde se nekdo aktivni 
    cau jarmila
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Únor 21, 2010, 10:08:25 pm »

Ahoj,
to chce trpělivost, určitě se někdo najde.
Nečekal bych až se někdo ozve, zkus sama kontaktovat alespoň  ty 4 lidi kteří si dali pin do mapy uživatelů v Norimberku nebo ty další kteří už psali podobné témata před tebou Mrknutí
« Poslední změna: Únor 21, 2010, 10:09:32 pm od David » Zaznamenáno
Levandule



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #6 : Únor 24, 2010, 08:17:20 pm »

Ahojky, tak to jsme dve, ja uz tu bydlim 6 let a na zadny jsem jeste nenarazila, dneska jsem jen pouhou nahodou nasla tohle forum. Úsměv
Zaznamenáno
martin.nurnberg



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #7 : Únor 26, 2010, 09:59:21 pm »

Ahojky frodilko,
Jak tak ctu jsme na to podobne.Ja ziju v Nürnbergu 4rokem a taky porad nic moc Cechu jsem nepotkal.Presto se na me predevcirem usmalo stesti,kdyz jsem sel na trenink taikwonda tak jsem tam potkal rodacku a to jsme vubec nevedli,ze jsem Cesi cha cha ,az nam to rekl nas mistr taikwonda Škleb takze cesi tady nekde schovani budou jen je musime vypatrat ;)Zatim se mej fan a napis mi par radku o sobe a co te napadne.Ahoj Martin
Zaznamenáno
Milla



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #8 : Únor 27, 2010, 11:23:02 am »

Mozna je to taky tim,ze uz jsem starsi.a tady jsou jenom mladata se kterymi uz asi nebudu mit spolecnou rec.Vi nekdo kde potkam lidi v mem veku?je v okoli  norimberku,schwabachu nebo ansbachu nejaky cesko-slovensky spolek?je mi 53.
Zaznamenáno
frodilka



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #9 : Březen 09, 2010, 11:04:52 am »

A co takhle domluvit nejaky cesko-slovensky sraz treba v norimberske ceske hospudce Kaiserburg?
Zaznamenáno
Andrea



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #10 : Březen 10, 2010, 04:57:57 pm »

Teeeeda, tolik lidicek!!  Úsměv
Pokud nejaky srazik bude, dejte vedet!!  Úsměv
Bydlim nedaleko.  Mrknutí
Zaznamenáno
frodilka



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #11 : Březen 14, 2010, 02:56:54 pm »

Pristi tyden v sobotu 20.3. se budu pohybovat v Nürnbergu, kdyby mel nekdo cas, muzeme neco podniknout...zatim se mejte:-)
Zaznamenáno
chochyna



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #12 : Leden 11, 2011, 06:19:10 pm »

ahoj Lidičky...žije kousek od Norimberka a nemam s kym vyrazit...najde se nekdo?!?!?! Úsměv ja tu pracuji jako au-pair
Zaznamenáno
petulkos



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #13 : Leden 20, 2012, 05:35:28 pm »

caukooo est eto tu funguje?ja som s kamaratom v Ansbachu je to nedaleko norimbergu tak ak ma niekto zaujem ozvite sa nejake to pivecko by potesilo:)
Zaznamenáno
LeaNbg



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #14 : Březen 14, 2012, 10:03:47 pm »

Ziju v Norimberku a mam zajem poznat krajana - nekuraka, cca 60 let. tel. 0911 448970
« Poslední změna: Duben 04, 2012, 07:39:50 pm od DanaNbg » Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München