Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Spolehlivý Nissan Primera 1996, 1.76 Station Wagon, Christchurch  (Přečteno 12757 krát)
Dala



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 10, 2017, 11:30:58 am »

Ahoj, prodávám svůj Nissan Primera. Spolehlivé přemistovadlo,vhodné i na kempování.
Popis:
Cena:  $ 2500
Nissan Primera, 1.76, benzín
Rok výroby: 1996
Tachometr: (273 000 km)
WOF: 6/2017
New REGO: 7/2017
Automatická převodovka

Auto jsem koupil od společnosti, kde jsem pracoval. Bylo používano jako firemní pro office staff, pravidelně servisováno. Poté jsem s ním najel nespočet kilometrů a zažil mnoha dobrodružství, do převratného dne v lednu 2016, kdy jsem ho uvařil a zadřel a nechal na pár dní napospas Lake Tekapa. Po mém novoročním výletu jsem si ho odtáhl zpět do Christchurch a zrenovoval jsem ho. Vyměnil jsem motor spolu s běžnou údržbou (filtry,kapaliny,brzdové destičky pneumatiky, čepy) a Nissan si mohl žít opět svým renovovaným životem a vydat se vůči novým dobrodružstvím a světlým zítřkům. Prodávám ho z důvodu náhlého odjezdu z NZ.
Dávám k němu gps,adaptér do rádia a matraci pokud někdo bude chtít.

Osobní prohlídky a ostatní služby spojené s prodejem vozu se obratte na mého přítele Jiřího 0212382073.


* nissanek.jpg (80.96 KB, 640x480 - prohlédnuto 346 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München