Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prodám Toyota MasterAce SURF  (Přečteno 10556 krát)
Zvejsa



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 02, 2016, 11:56:39 pm »

NABÍZÍM K PRODEJI:

TOYOTA MasterAce Surf 4WD
-4x4 s redukcí, manuál
-benzin, 2.0 l, průměrná spotřeba 10l/100km
-najeto: 256 xxx km a chce víc
Emotikona wink

-rok výroby: 1987
-REGO do 6.7.2016, WOF: do 5.5.2016 (před prodejem budu dělat novou)
- cena: 3900 NZD o.n.o. (případně ekvivalent v Kč)
-k dispozici od začátku května v Hastings/Napier, případně kdekoli na trase Taupo, Hamilton, Bay of Plenty, Auckland
- tel.: NZ 0211402294, nebo zvejska[zavináč]centrum.cz, případně na FB: Martin Zvejška

Ahoj, můj pobyt na Zélandu se blíží ke konci a proto prodávám svoji milovanou káru, ve které jsem strávil úžasných 15 měsíců a najel skoro 20 000 km. Nenechte se odradit rokem výroby, tohle auto sice jezdilo, když ještě většina z vás nebyla ani na světě, ale určitě bude jezdit ještě dlouho potom, co já už tady nebudu (na Zélandu) :-)

AUTO
Standardně zařízené pro 2 osoby, naprostý luxus pro 1, ale vhodné pro cestování i ve 3 lidech (vyzkoušeno), postel se dá složit a pod ní je schované 3. sedadlo, viz foto. Romantické duše a milovníci pozorování hvězd z postele ocení prosklenou střechu, střešní okénka se dají otevřít, vyklopit či úplně vyndat ("cabrio" úprava). K poslechu CD/MP3 autorádio + 4x repro.
Náhon na zadní kola, po manuálním uzamčení i na přední, navíc s možností zapnutí redukce, dostal jsem se vždy všude, kam jsem potřeboval. Ve výbavě startovací kabely, rezerva s heverem, provozní kapaliny (brzdová, chladicí, servo, olej), nářadí, náhradní žárovky, pojistky...
Nemá jméno, takže pojmenování bude čistě na vaší fantazii, a musím vynechat i zde velmi oblíbenou lež "bez nejmenších problémů", neboť problémy občas byly, ale "hrotil jsem to", takže se je povedlo odstranit. Těsně po koupi vyměněna vadná olejová pumpa a současně vyčištěn zanesený motor + nová spojka(04-05/2015)... Od té doby šlape jak švýcarské hodinky. V průběhu cestování klasika - nová baterka (05/2015), nové brzdové destičky + nová klika k bočním dveřím (11/2015), obě nové zadní pneu (01-02/2016). Viz doklady o zaplacení provedených oprav a WOF. Další výměna oleje a filtrů plánována na pozítří.

VYBAVENÍ:
-postel + polštáře, deka, velmi teplá peřina (queen size)
-stan pro 3 osoby, 2x karimatka, 2 židličky, stolek, dvouplotýnkový plynový vařič + bomba, spousta nádobí, 20l nádrž na vodu, přenosná lednička, měnič napětí, česká prodlužka, 20m zélandská prodlužka pro připojení do baráku, atd.
-pracovní oblečení + pánské holinky vel. 10 (kdyby se tu někdo zase rozhodoval na základě gumáků:-)
-jízdní kolo + nosič na kouli pro 3 kola, přilba, pumpička, zámek, nářadí
-surfboard a bodyboard

Více fotek rád zašlu na požádání.


* auto0027.JPG (1254.58 KB, 1200x900 - prohlédnuto 237 krát.)

* auto0025.JPG (1138.61 KB, 1200x900 - prohlédnuto 241 krát.)

* auto0033.JPG (1097.69 KB, 1200x900 - prohlédnuto 240 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München