Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Spolucestující září/říjen/listopad 2016  (Přečteno 26533 krát)
tinamedek



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Únor 29, 2016, 11:07:34 pm »

Ahoj Úsměv Plánuju cestu na Nový Zéland v období našeho podzimu mezi měsícem září a listopad Úsměv Nikdy jsem nikam neletěla a nejspíš poletím sama, byla bych nakloněná tomu kdyby někdo z vás chystal cestu v tom samém období a mohli bychom se případně spojit a odcestovat spolu případně si tam nějak poradit když pujde do tuhýho Úsměv Co vy na to, podle mě to nebude tak stresující jako ocitnout se na druhém konci světa jen s deníkem a kufrem Smích Tak pište Úsměv Mrknutí
Zaznamenáno
Gabika888



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Březen 08, 2016, 08:35:34 pm »

Ahoj taky mam v planu odletet nekdy mezi rijnem a listopadem a dala bych prednost cestovat s nekym nez sama.  Tak pokud bys chtela ozvi se. Gabi.ban88[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
fiserova.aneta



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Duben 07, 2016, 10:51:16 pm »

Ahoj všem  Úsměv Mám v plánu na Zéland odcestovat koncem října, také bych ráda na začátek potkala někoho, s kým odstartovat toto velké dobrodružství, v plánu mám i koupi auta a pokud bychom měli podobné smýšlení, třeba spolu chvíli pocestovat. Mám už něco nacestováno a vše jsem zatím zvládla sama, takže mám zkušenosti s plánováním itinerářů a budgetingem, což se na NZ určitě bude hodit, zejména pokud máte zájem procestovat oba ostrovy odshora dolů jako já. Momentálně žiji v Anglii a do Čech se budu vracet začátkem září, takže by před odjezdem bylo možné i osobní setkání. Mám na Zélandu i pár známých, včetně rodilého novozélanďana z Christchurche kterého jsem potkala v San Franciscu a nabídl se k prohlídce atraktivit v okolí na jižním ostrově Úsměv Můj mail je fiserova.aneta[zavináč]gmail.com, popřípadě FB Aneta Fišerová a ráda od vás uslyším. Díky a mějte se fajnově Úsměv
Zaznamenáno
Haluna



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Červen 02, 2016, 01:49:51 pm »

Ahoj  Úsměv
Plánuju taky na podzim Zéland... Zatím jsem sama, tak pokud jste nikoho nesehnaly, budu ráda, když se ozvete  Úsměv
ludmila.bryndova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München