Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Salzburg.. je tu nekdo z CR? Jsem tu pres rok a nic ... ozvete se  (Přečteno 73356 krát)
ivi1983



Karma: 1
Příspěvků: 41



« : Duben 30, 2008, 09:03:57 pm »

ahojky,

hledam kamarady kamaradky Salzburg a okoli, ziju tu pres jeden rok a zatim zadna zprava o nekom z cech..
« Poslední změna: Duben 30, 2008, 09:16:04 pm od David » Zaznamenáno
peta_durka



Karma: 2
Příspěvků: 18



« Odpověď #1 : Duben 30, 2008, 09:12:14 pm »

Ahoj Ivi, pojedu ze mesic do Kiefersfeldenu, to je v DE uplne dole, u Kufstein, tak napul cesty mezi Salz a Innsbr, a urcite bych se chtela vypravit minimalne na vylet, tak bysme mohly dat aspon kafco, kdyz uz nic vic kvuli te dalce ...  Mrknutí
Zaznamenáno
andelia



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Květen 08, 2008, 08:48:27 am »

Ahoj Ivka, ja zijem tiez v blizkosti Salzburgu a hladam si tu kamosky. Je super, ze som na teba natrafila. budem rada, ked sa mi ozves. moja e-mailova adresa je: tu.som[zavináč]post.sk. Som zo Slovenska a mam tu priatela. Tesim sa na teba! Mima
Zaznamenáno
Vitamin



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Listopad 11, 2012, 10:47:41 pm »

Ahoj,jsem v Thalgau u Salzburgu od dubna,taky bych rad pokecal v mateřštině a poznal nový lidi
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München