Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: kdy zažádat o vízum  (Přečteno 30059 krát)
BaluTom



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Prosinec 09, 2015, 04:11:03 pm »

Ahoj ,mám v tom zmatek rád bych odcestoval na NZ v listopadu 16, na Working Holiday platí to pro vízum které se ted bude vydáat v roce 16 nebo to je na rok až 17 ? Mam v tom docela zmatek. Díky moc
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Prosinec 09, 2015, 06:36:52 pm »

Přečti si ten článek o vízech znovu. "Pokud zažádáš o WHS vízum v dubnu, musíš do dubna následujícího roku na vízum vycestovat a po přicestování dostaneš roční pracovní povolení. "
Zaznamenáno
BaluTom



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Leden 21, 2016, 10:57:04 pm »

Ahoj, jo díky moje chyba už jsem si to přečetl, nevíš co od toho vyplnovaní WHS očekávat ? Rád bych to vízum dostal a byl 100 % připravený ... vyplnují se tak klasické udaje jako jmeno, rodné číslo, bydlište, číslo pasu ? Nebo je to nějak více do podroba ? Dík
Zaznamenáno
BaluTom



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Únor 09, 2016, 11:35:31 pm »

hele existuje nějaka stránka kde by mi poradíli ohledně toho na co se ptám ? 'Cas letí a jak vidiím asi sem nikdo nechodi. Smutek
Zaznamenáno
ChristinaK



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Únor 15, 2016, 09:16:25 pm »

Ahoj, také bych chtěla tento rok odjet na NZ Úsměv Zjistil jsi něco nového, pokročil jsi nějak? Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München