Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jak se úspěšně dostat do Novozélandské společnosti natrvalo  (Přečteno 20687 krát)
Jan P



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 09, 2015, 11:43:18 pm »

Zdravím všechny, kteří úspěšně bydlí nebo bydleli na Novém Zélandu.
Měl bych fakt zásadní dotaz  Škleb
Já jako absolutní nováček co se týče všelijakého vycestování za prací do zahraničí, bych Vás chtěl slušně požádat o nějaké kroky k tomu, jak se dostat pokud možno legálně na Nový Zéland a najít tu práci a bydlení. Jsem už 99% rozhodnut, že prostě chci z ČR pryč na dobu neurčitou!  Smích Jen nevím vůbec jak to udělat, co všechno si tu v ČR zařídit, aby mě k Vám pustili, a mohl bych tam jít první den do práce  Co??? Byl bych rád za jakékoliv rady! Můžete napsat sem nebo mě na e-mail: feeringer[zavináč]centrum.cz
Zároveň mi napsat i něco o životě tam, a jestli tam ještě vůbec nějaká práce je atd. Úsměv Anglicky umím (Maturoval jsem) Takže nějaké základy vím. Nechci psát přímo úroveň třeba B1, protože vím jak to ve školách chodí (myslíte si že máte úroveň B1, ale první den na vysoké škole zjistíte, že jste se hluboce spletli Smích) A na práci jsem zvyklý na těžkou i lehkou samozřejmě  Kroutím očima
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
Jan P
Zaznamenáno
wrathpunk



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červen 21, 2015, 04:10:52 am »

hojky,wau závidím ti,že umíš Aj hned bych jela s Tebou  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München