Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Surne hládam prácu pre Brata....!!!  (Přečteno 23276 krát)
Praca1709
Som normalna Babenkaaaa......



Karma: 3
Příspěvků: 26


Som normalna Babenkaaaa......


« : Listopad 21, 2013, 09:48:41 am »

Ahojte, prosim Vas surne hladam pracu pre brata ­ na poziciu BALIČOV,­ SKLADNÍKOV­, POMOCNÝCH­ PRACOVNÍKO­V, VŠEOBECNE­ OPERÁTOROV­ NA LINKE,V Rakusku,­ v Nemecku,­ vo Svajciarsk­u. Nebavi nás už davat podvodnickym agenturam peniaze do predu a sama lož!!! Nikdy sa neozvali,ani nenapisali!! Vieme sa odmenit za niečo,a le do predu už nikdy nedame a neposleme peniaze nikomu!!!! Prosim ak o niecom viete dajte mi vediet Dakujem
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #1 : Listopad 21, 2013, 05:06:03 pm »

Ahojte, prosim Vas surne hladam pracu pre brata ­ na poziciu BALIČOV,­ SKLADNÍKOV­, POMOCNÝCH­ PRACOVNÍKO­V, VŠEOBECNE­ OPERÁTOROV­ NA LINKE,V Rakusku,­ v Nemecku,­ vo Svajciarsk­u. Nebavi nás už davat podvodnickym agenturam peniaze do predu a sama lož!!! Nikdy sa neozvali,ani nenapisali!! Vieme sa odmenit za niečo,a le do predu už nikdy nedame a neposleme peniaze nikomu!!!! Prosim ak o niecom viete dajte mi vediet Dakujem
"Nebavi nás už davat podvodnickym agenturam peniaze do predu a sama lož!!! Nikdy sa neozvali,ani nenapisali!!"  Šok Šok Šok
prepac ale tato veta ma fakt dostala, sorry ale pride mi to dost naivne a hlupe od Vás platit kadejakym debilom za "vybavenie" prace........pride mi to akokeby ste naleteli uz x- krat.......ved predsa ak naletim niekomu raz tak by to malo stacit raz a navzdy a nedopustim aby sa to uz opakovalo a zacnem makat na jazyku aby sa to uz viac neopakovalo nie  Co??? Co???
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München